Зволожувачі повітря heaterSteam titanium

 

 

Зволожувачі повітря Carel heaterSteam titanium — це нагрівач-зволожувач, який вирізняється не лише своєю продуктивністю з точки зору точності та безперервної модуляції контролю вологості, але й досягненням безпрецедентного рівня надійності.

Титанові нагрівачі – це світовий ексклюзив, розроблені для роботи з надзвичайно агресивною водою, такою як демінералізована/деіонізована вода з провідністю менше 1 мкСм/см, а також пом’якшена вода до 0° fH.

Надійність титану, захист від перегріву (heaterSteam — єдиний зволожувач на ринку, нагрівачі якого оснащені датчиками температури), а також функції обертання та резервування роблять рішення Carel ідеальним, у яких безперервність обслуговування є надзвичайно важливою (чисті кімнати, лікарні та музеї). : фактично можна проводити технічне обслуговування одного блоку, тоді як інші зволожувачі в системі продовжують працювати, автоматично компенсуючи втрату продуктивності.

Виняткова продуктивність: heaterSteam titanium є відповіддю на необхідність точного контролю відносної вологості, здатний реагувати на запит вологості з точністю ± 1%. Модуляція виробничої потужності від 0 до 100% і можливість попереднього підігріву води всередині циліндра означає, що нагрівач Steam готовий оперативно реагувати на коливання запиту щодо вологості.

Електронний контролер нового покоління робить heaterSteam titanium ще більш унікальним. Протоколи зв’язку Modbus і BACnet доступні в стандартній комплектації як на послідовних портах BMS, так і на портах Ethernet: додаткові електронні карти не потрібні. З’єднання Ethernet також можна використовувати для доступу до вбудованого веб-сервера через локальну мережу. Це означає, що пристрій можна налаштовувати та контролювати безпосередньо з веб-браузера на ПК або планшеті.

ДО УВАГИ МОНТАЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПРОЄКТУВАЛЬНИКІВ:

ДЛЯ СПІВПРАЦІ ПО СИСТЕМАМ ЗВОЛОЖЕННЯ ПОВІТРЯ “CAREL” ТА КОМПЛЕКТУЮЧИХ ДО НИХ, ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА:

ТОВ “ТОРГОВИЙ ДІМ ВЕКОН”  (VECON)

Україна, Київ, 03124, бульвар Вацлава Гавела 4, офіс 306

Тел. (багатоканальний): (044) 200-27-07

Email: sales@vecon.ua