ПРО БРЕНД KOMFOVENT

 

Бренд KOMFOVENT об’єднує групу з 12 компаній що працюють в Литві та інших європейських країнах  в яких працює понад 700 людей.

Широкий спектр вентиляційного обладнання дозволяє застосовувати Komfovent на промислових підприємствах, виробничих цехах, в офісах, кафе, готелях та для вентиляції індивідуальних квартир та будинків.

Продукція KOMFOVENT гарантує комфорт людям, а інвестиції в новітні технології дозволяють пропонувати ринку широкий асортимент продукції для вентиляції повітря.

 

 

 

 

 

РОЗВИТОК

 

Якість продукції, інновації та професіоналізм співробітників допомогли KOMFOVENT закріпитися на міжнародних ринках: більше 75% виробленої продукції експортується в понад 30 країн світу.

 

Пріоритетом KOMFOVENT є довгострокові та дружні відносини – з деякими компаніями співпраця триває більше 20 років протягом всієї історії компанії.

 

Офіційна веб-сторінка виробника http://www.komfovent.com/

 

Якість та екологічні зобов’язання UAB KOMFOVENT

UAB KOMFOVENT quality policy – ISO 9001

UAB KOMFOVENT має систему управління якістю, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001, який поширюється на проєктування, виробництво та продаж вентиляційного обладнання та систем розподілу. Find out more ››

UAB KOMFOVENT environmental protection policy – ISO 14001

UAB KOMFOVENT впровадило систему управління навколишнім середовищем, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 14001, який поширюється на проектування, виробництво та продаж вентиляційного обладнання та систем розподілу. Find out more ››

UAB KOMFOVENT quality management system

У 2013 році були введені системи управління якістю LEAN і 5S, спрямовані на створення більшої цінності для клієнта за рахунок використання менших ресурсів і збільшення нашої конкурентної переваги на ринку.

 

Надійне виробництво

Заводи компанії щороку виробляють більше 20 000 одиниць вентиляційних установок.

Асортимент обладнання компанії складається з 4 груп – DOMEKT, VERSO, RHP, KLASIK.

Всього понад шістдесят стандартизованих моделей.

Поряд з ними існує дуже широкий вибір унікальних моделей, які підбираються та конструюються відповідно до індивідуальних потреб.

СЕРТИФІКАТИ KOMFOVENT

RLT

Komfovent є членом Німецької асоціації виробників герметичного обладнання (Herstellerverband RLT-Geräte). Ця важлива оцінка допомагає зробити внесок у розробку орієнтованого на майбутнє, здоров’язбережувального та енергоефективного вентиляційного обладнання.

Eurovent

Сертифікат EUROVENT, присвоєний вентиляційним установкам KOMFOVENT VERSO свідчить про те, що компанія проєктує та виробляє якісне обладнання, яке відповідає міжнародним стандартам. Клієнти можуть точно вибрати пристрій, використовуючи наше спеціальне програмне забезпечення для вибору вентиляційного обладнання.

PASSIVE HOUSE

Сертифікат підтверджує, що обладнання KOMFOVENT має низьке енергоспоживання (зберігають енергію).

KOMFOVENT створює інноваційне вентиляційне обладнання з рекуперацією тепла та надійними системами протипожежного та димозахисту, що забезпечує комфорт і безпеку в різних сферах застосування.